Bilim Adamı Nedir Kısa bilgiler

dünya-bilimEvet arkadaşlar sizlere şimdi bilim adamı hakkında kısa bir makale şeklinde bilgilendirme yapacağiz ve sizlerinde destekleri ile bu bilgileri sizlerin yorum yaparak katacaği katkılarda çok önemli bizim için bilim adamı dedimizde sizlerinde aklına değişik bir çok anlam gelebilir ve burada paylaşabilirsiniz bilgilerinizi ve herkesin faydalanmasına sebep olabilirsiniz.

Bilim Adamı Nedir = Anlamı Nedir ?

Bilim Adamı :
Bir çok bilimsel çalışmalar ile uğraşan kişilere bilim adamı diyebiliriz.
Bir kaç örnek verelim ünlü bilim adamlarına değil mi ?
Albert Einstein, A.Graham Bell, Batlamyus, Cahit Arf, Ali Kuşçu, İbn-i Sina, Newton, Mimar Sinan, Ömer Hayyam, Pascal, Öklid, Henkel, Farabi gibi bir çok neceleri olan ünlü dünyaya biraktiklari güzel şeyler ile bilimsel olarak çalişan bir kaç ünlü bilim adamlarını sizlere verelim istedik örnekler olarak sizlerinde varsa böyle bilinipte duyulmayan bilim adamları yazabilirsiniz. arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle