Birce Akalay Hakkında Kısa Bilgiler

birce

Evet arkadaşlar sizlere şimdi Küçük Ağ dizisinden Birce Akalay hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız. Türk ünlü oyuncu hakkında bilgiler :
Adı : Birce Akalay’dır.
Memleketi : İstanbul’dur.
Yaşı : 1984 doğumludur.
Burcu : Koç Burcu’dur.
Eşi : Sarp Levendoğlu’dur.
Göz Rengi : Ela’dır.
Saç Rengi : Siyah’dır.
Boyu : 1.73 cm’dir.
Oynadığı Filmler : Nefes ve Vatan Sağolsun filmleridir.

Küçük Ağa filminin en çok sevilen bayanı olan güzel oyunculuğu ile herkesin gönlünde taht kuran Birce Akalayı sizler için en kısa şekilde böyle tanıttık şimdiden güzel makale okumalar.

Birce Akalay hayranlarına özel bir makale yazalım istedik verdiğimiz bilgiler internet ortamından alınmıştır. Yanlış bilgiler varsa düzeltebilirsiniz arkadaşlar yorum kısmına bilgi bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle