Doğan Bey – Diriliş Ertuğrul

doğan-bey-diriliş-ertuğrul
Evet değerli Diriliş Ertuğrul Sevenler sizlere şimdi Doğan Bey karakterini canlandıran kişinin kim olduğunu ve Doğan Bey hakkında diziden bilgiler vereceğiz şimdiden hepinize güzel makale okumalar dileriz.
Dizide Doğan Bey Kimdir?
Ertuğrul Gazi’nin dizide en sağlam ve güvendiği adamlarından birisidir Doğan Bey Dizide Turgut Alp ile birlikte sürekli savaşan bir Alp’dir. Çevik ve hızlı olmasindan dolayi üzerine atla gelen düşmani çok hizli bir şekilde halt etmesinden dolayi ve Kalkanı sayesinde Ertuğrul Gazi’nin yanında haksızlıklara karşı duracak bir Alp’dir.
Cavit Çetin Güner ?
Doğan Bey Karakterini canlandıran kişidir Cavit Çetin Güner.
1986 yılında dünyaya gelmiştir.

Evet arkadaşlar sizlere biraz kısa bilgiler verelim istedik sizlerinde bildiği değişik bilgiler varsa bize bu konuda Doğan Bey hakkında yorum kısmına yazabilirler şimdiden güzel makaleler bizle olsun.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle