Göğüsde Yeni Moda

Göğüs Terlemesine Son!

Bayanlar için güzel bir trend haber ile sizlere bilgi vermek istiyoruz. İnternet üzerinde okuduğumuz bir haber ile sizlerinde dikkatini çekeceğini benzeyecek türden bir göğüs havlusu icat edilmiş Ta-Ta-Towel markası bu icadi ile göğüslerinin altı ıslak ve terli kalanlar için böyle bir üretim yapmiş bu icat spor yapanlar, havuzda, spa gibi yerlerde hatta bebek emziren anneler için ilerde baya bir fenomen olacak tarzda bir icata benziyor diyebiliriz. Erin Robertson bu ikonu ile göğüs terlemesi sorununu çözdü diyorlar bakalım ilerleyen zamanlarda televizyonlarda haberlerde sık sık göğüs terlemesine son diye slagonlar görecekmiyiz gibi düşüncelere geliyor akla tabi türkiyede bu icadi kullanacaklar var bilmiyoruz ama haber dikkat çekici iyi okumalar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle