Google Trends Harbi mi ?

Google trendsi bilen arkadaşlar sizlere bir kaç soru soracam cevap verirseniz sevinicem bu yazıyı okuyarak inşallah.
Şimdi girdiğimde karşima çıkan verilerin tamamı ne kadar doğru diyebilirmisiniz ?
Google trends içine “” terimini yazdım ve çıkan verilerden 2004’den biri bakış açısını gösteren çizelgedeki tabloda çıkan verilerde kelimesinde düşüş gösteriyor yoksa ben mi yanlış görüyorum biraz daha incelediğimde yükselen kelimeler içinde gabile, gabile , facebook gibi terimler çikiyor yani günümüzde normal sohbet sitelerinin kavramı bitti mi bitiyor mu veya görüntülü kameralı sohbet irci bitiricek diyen arkadaşlar vardı onlarında neler düşündüğünü merak ediyorum yani sohbet siteleri artık bitiyor mu ?
Google trends “” olarak baktığımda en yükselen verilerde , chat roulette, gibi kavramlar görünüyor yani kameralı sohbet siteleri güncel sohbet sitelerini bitiriyor kavramını doğrular şekilde sanki sohbet siteleri gün geçtikçe bitiyor mu ? görüntülü, resimli sitelerin artması bize ne tür zararlar verir veya bize zarardan çok yararamı geçirir nedir düşünceleriniz google trends bakarak mı hareket etmeliyiz sizlerin görüşleri nelerdir arkadaşlar lütfen yazıyı ulaşırsanız kafamdaki soru işaretlerini yok ederseniz sevinirim şimdiden bol blog gezmeleri.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle