Hülya Koçyiğit

 

1991 yılın da Devlet sanatçısı seçilmiş bir oyuncu olan Hülya Koçyiğit sevilen ve saygı duyulan güzel oyunculardan diyebiliriz bir dönem sinema ve filmlerde güzelliği ile damga vuran sanatçı 1947 doğumludur.Eşi ise Selim Soydan’dır. Gülşah Soydan kızıdır.
Hülya Koçyiğit bir çok ödül kazanmıştır hayatı boyunca birçok yardımlaşma olaylarında faaliyet göstermiş güzide sanatçılardan birisidir.  Sinema üzerinde en çok Gülşah filmi bizim dikkatimize çekti. Sizlerinde sevdiği hayran olduğunuz filmleri var ise yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle