İmitasyon Takı Seçimi

İmitasyon takı, bayanlar tarafından çok çeşitli dizaynları olması ve ucuz olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür.
Bazı kişiler imitasyon takı kullanımını alerjik tenlere sahip olmaları yada çabuk deforme olmaları nedeniyle tercihlerinden kaldırırlar fakat bununda artık çok basit bir çözümü var.
Aldığınız imitasyon takıların metal kısmını tırnak cilası ile kapatırsanız, hem teninizin alerjik reaksiyonlarını önlediğinizi, hem de imitasyon takılarınızın aldığınız ilk günkü gibi kaldığını görürsünüz. Basit bir uygulama fakat biz kadınlar için paha biçilmez önemli bir detay.

Başka önerileri olan bayan arkadaşlar sizlerde yorum kısmına bilgileriniz yazabilir paylaşabilirsiniz şimdiden sizlere bol eğlenceler gezinmeler blog içersinde.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle