İnstagram Engelleme

Alıntı.
Alıntı.

İnstagram da Engellenen kişiyi tekrar engelden kaldırma hakkında sizlerin karşınızdayiz sizlerin tamamen güzel şekillerde instagram da gezerken birden hiç sevmediğiniz birisini engeli basma hissine kapildiniz diyelim ve sonra bu arkadaşla çok iyi anlaşmaya başladiniz dedi size beni instagramdan ekle oradan takipleşelim sizde tamam diyip elinizi ayağiniza dolaşti diyelim işte bu arada devreye biz giriyoruz bu makaleden sonra instagramdan engellediğiniz kişiyi çok kolay şekilde engeleni kaldirip rahat bir şekilde takip etmeye başlayabileceksiniz şimdiden hepinize güzel bilgili makaleler okumalar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle