Kayahan Kimdir Kısa Bilgiler

kayahan-kimdir

Evet arkadaşlar sizlere şimdi Kayahan Açar, Türk pop müziğinin değerli sanatçılarından olan Kayahan’dan kısada olsa bazı bilgiler vermeye çalışacağız. Şarkıcı Kayahan 1949 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve kısa zaman öncede 3 Nisan 2015 yılında vefat etmiştir. Şarkıcı Kayahan’ın Türkiye’nin en çok dinlenen şarkıların çoğunda bestesi olan birisidir. Eşinin adı İpek Tüter bu evliliği ile birlikte kızları olmuştur. Kısa bilgiler vermeye çalıştık sizlere arkadaşlar, sizlerinde başka bildiği bilgiler varsa yorum kısmına bırakabilirsiniz. Şimdiden hepinize güzel makale okumalar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle