Ktunnel Giriş Nedir ?

Ktunnel, Vtunnel gibi bir çok ip adresinizi yasaklı sitelere giriş yapabilmek için açilmiş olan ip değiştiren bir sunucu ortamı diyebiliriz tabi bu ip lokasyonlarını bir çok uzantıdan aliyor diyebiliriz ktunnel tarzı siteleri yararı zararı varmı pek bilmiyoruz. Uzun zamandır insanların youtubenin yasaklanması yüzünden bu tarz şeylerin çikmasina sebep olmasi diyebiliriz ktunnel gibi sitelerin insanları bir çok sosyal siteleri olan yerlerin kapatilmasi böyle garip işlere gidilmesine yol açabiliyor diyebiliriz. İnternet zaten açiklarin bol bol gezdiği bir mekanizma diyebiliriz her ne kadar internet ortami iyi gibi olsada kötü yönleride vardir tabi ktunnel tarzı bir çok açan web sahipleri bunlardan iyi gelirler elde edebiliyorda diyebilirz zaten artik gelişen teknoloji sayesinden insanlar herşeyini internet üzerinden yapiyorlar diyebiliriz.
Ktunnel giriş yapabileceğiniz bir site verelim sizlere Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle