PlayStation 3′

Teknoloji üzerine herkesin zevk alarak oynadığı konsol oyunları içersinde PlayStation 3 çoğu erkeğin rüyalarına bile girer fifa 2017 gibi futbol severlerin büyük ilgi duyduğu PlayStation 3 artık geçen günlerdeki bir haber ile Sony flaş bir adım atmış diyebiliriz. Japonya da artık PlayStation 3 üretimine son verileceği söylendiği fakat ne zaman hangi tarihten itaberen olduğu net bir şekilde söylenmiyor. PlayStation 3’ün yerine neler düşünüyor olabilir Sony bizde sizler gibi çok merak ediyor ve bekliyoruz pes3, pes4, pes5, pes6, pes1000 mi gelecek alacaba arkadaşlar sizlerinde duyumu var ise bize burada yorum kısmında ulaşabilirsiniz.
Araba nedir ? sorusuna cevap ile PlayStation 3 nedir soruna cevap veremeyen erkekler bu haberi okumasınlar 🙂 şaka şaka tabi şimdidenn herkese bol bilgili günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle