Recep Tayyip Erdoğan Kimdir Kısa Bilgiler.
cbİnternet kullanıcıları T.C Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hakkında kısa bilgiler verelim istedik genel olarak internet ortamında bir çok bilgiler var bizde sizlerin karşisina biraz kısa ve öz bilgiler vererek bir çok konu hakkında bilgiler vermeye çalişacağiz.
Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954 yılında dünya gelmiştir.
Türkiye’nin 12. Cumhurbaşkanıdır ve halk oylaması ile seçilen ilk Cumhurbaşbakanıdır.
Recep Tayyip Erdoğan’ın en sevdiği sporlardan biride futboldur televizyonlarda gördüğümüz üzere Acun Ilıcalı’nın yapmiş olduğu Tv8 deki takımlar arası turnuvada Sayın Cumhurbaşbakanımızda yer almıştır.
Tuttuğu takım Fenerbahçe’dir.
1.85 cm boyundadır.
Eşi Emine Erdoğan’dır.

Yukarda verdiğimiz bilgiler internet üzerinden derlenmiş toplanmiştır hatalı yerlerimiz varsa buradan bizlere iletişime yorum kısmından geçebilirsiniz şimdiden bol makale okumalar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle