Sezen Aksu Kimdir Kısa Bilgiler

sezen-aksu
Şimdi sizlere Sezen Aksu hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerin sevip çok beğendiği güzel sesi ve güzel şarkı sözlerinin sahibi Sezen Aksunun nereli ve yaşı hakkında bilgiler vereceğiz. Sezen Aksu 1954 doğumlu olup, Denizli’nin Sarayköy ilçesinde dünyaya gelmiş olarak bilinmektedir. Türkiye’de çok sevilen sanatçının bir kaç filmide vardır bunlar : Minik Serçe, O Kadın, Neşeli Kuklalar, Osmanlı Cumhuriyeti gibi bir kaç filmi daha vardır. En çok sevilen şarkıları ise : Sen Ağlama, Küçücüğüm, Belalım, Eğreti Gelin, Geçer, Dua, Herşeyi Yak, Yine Yeni Yeniden gibi bir çok güzel bestesi vardır. Sezen Aksu hakkında başka bilgileriniz varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle