Sıla Gençoğlu Hakkında Kısa Bilgiler

sıla-gencoglu-resmi
Evet arkadaşlar güzel sesi, fiziği ile pop dünyasında herkesin bildiği Sıla hakkında sizlere kısa bilgiler vereceği şimdi.
Adı : Sıla Gençoğlu’dur.
Memleketi : Denizli’dir.
Yaşı : 1980 doğumludur.
Boyu 1.70 cm’dir.
Burcu : İkizler’dir.
Mesleği : Şarkıcı ve söz yazarı.
Göz Rengi : Kahverengi’dir.
Saç Rengi : Kahverengi’dir.

Sıla hayatı hakkında bilgiler verelim istersek lise yıllarında müzikle alakalı işlere başvurmuş. İzmir, İstanbul eğitimi için oralarda yaşamını devam ettirmiş ve sahneler almaya başlamış. Kenan Doğulu’nun vokalistliğini yapmış ve onun sayesinde ilk klibini çekmiştir. Sıla çektiği ilk klibi ile bir çok kişinin dikkatini çekmiştir. Sıla hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadar arkadaşlar sizlerinde bildiği fazla şeyler varsa buradan yorum kısmından bize bırakabilir sizlerin bilgilerinide başkalarıyla paylaşalım bilgi paylaştıkça güzel olur şimdiden hepinize güzel okumalar.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle