Sohbet Siteleri

Günüzümüzün en zor işlerinden birisi sohbet etmek diyebiliriz. Türkiye’de sohbet yapma alışkanlığına bir bakmak lazım herkesin herşeye cevabı olan ama hiç dinlemeye, öğüt almaya feyiz almayan bireyler çikiyor diyebiliriz. İnsan olarak hepimiz beşeriz ve şaşariz hatalarımızdan her türlü dersi almak ve büyüklerin dediği sözleri boşa atmak kesinlikle olmaz . Atalar ne derse zamanında bizim geçtiğimiz yollardan geçmiştir diyebilimemiz lazımdır. Burada sohbet et makalesi içersinde böyle bir giriş yaptığım için ne ruh haline sahip böyle giriş yaptı diyenler olacaktır bu makaleyi okuyanlar olduğunca diyecekleri sözleri düşününce sohbet etmek kişilerle aynı frekansı uydurmak zordur. Herkesin kendini güveceği bir eski tabirle elinde bir bileziği olması lazım veya anadan, babadan kalmış güzel bir yaşam herkesin kendisi için yapacaği tek şey adaletli davranmak verdiğimiz her türlü emek gün gelir geçte olsa bal gibi tadından yenmez yanında oh be diyerek yatabiliriz.
Çevremizde baktığımzızda genel olarak herkesin bir ortamı vardır orada güzel sohbetler eden insanlar görür veya öyle sanarız genelde herkesin başka yerleri ile dinlediği sohbetlerde olabiliyor. O organımız herşeyi bilir, dinler, hatta onu bile güveniyoruz 🙂 Ülkede ekonomik özgürlüğümüz olmadıkça sohbet etmek istediğiniz insanlar azalıyor galiba iş bulamayan birçok üniversite öğrencisi boşta diyebiliriz kendini mesleğini yapan insan az sayıda doktor, polis, öğretmen bunlar içinde iş bulanlar da her türlü konuşmaya açık tartışma konusu diyebiliriz. İşte çalışan insanlar ile çalışmayan insanlar arasındaki sohbet etme analizi olsa değişir çok kitap okuyan ile çok gezen arasındaki bilgi taslağı her türlü tecrübe bilgi rekabetini göz önüne alırsak sohbet etmek, dinlemek, anlamak, bir örnek almak konusu değişik herşeyi yaptirabilir düşününce Adalet konusu ülkmemizde her türlü seçenek sunulabilir herkese göre adalet olgusu var yahut yok işi bulan için adalet vardır, işi bulamayan için adalet yoktur desek bunda bir yanlış yapmiş olmayız galiba lidyalılar parayı bulduğu andan itibaren insanlık para için her türlü vaktini verebiliyor sevgiyi, saygıyı, iyilik yapmayı bazen unutuyoruz. Sabah işe gidicek olanları görünce herkesin bir telaş bir hızlı davranma yolda makas atan arabalar vızır vızır selektör çakanlar bunun yerine saygı gösteren insanlarda var kurallara uyan insanlarda var onlara bile yeri geliyor neler yapiyorlar sırf bir işe yetişmek için hakarete maruz kalanlar olur hiç birşeyi anlamadan herşeye cevap vermek bizimi genimizde var diyebiliriz.
Kitap okuma alışkanlığımız, Nedir ?
Hile yapmak arkadaş dediğimiz insanlara sohbet ettiğimiz insanlara zarar veriyor mu
Adaleti getirecek insan var mıdır ?
insanları kullanmak ne konuda iyidir ne konuda kötüdür ?
İnsanların duygularını oynamak zevklimidir zevksizmidir ?
Acımak gözü görmeyene mi, düşene mi ?
Çok sorular vardır herkesin aklından geçen sohbet etmek için bu konular hakkında düşüncüleri olan var ise yorum kısmına bildikleri hakkında birçok şey yazabilir.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle