Sohbetim Olsun

Sohbet Sitelerindeki Durum.
Sohbet arkadaşlık siteleri hakkında neler biliyoruz diye sormaya gerek var mı diye düşününce gerek yok chat yapmak duymayan hala insanlar vardır halen fakat teknoloji artık herkesi bu işe itiyor ve herkesin bir çetleşme arkadaşı olsun yani olmalı haline girildi diyebiliriz. İnternet üzerinden bakınca google üzerinden yapılan sohbet aramalarına baktığımızda genel olarak herkesin ücretsiz ve basit şeylere yöneldiğini görüyoruz tabi zengin kesim için pek fark etmiyor bu sektörde galiba para işleri sohbet sitelerine bize kalirsa girmemek en güzel şeylerden birisi nedeni sonsuz gibi gelen şeyin size mutlu eden kişinin bilmeden ilerki zamanlarda farkl şeylere iticek olması size derin etkiler yapabilir. Düşünün ki maskeli bir kız var ve onla geziyorsun, içiyorsun, gülüyorsun, görmüyorsun iyi bir durum değil bize göre sohbet etmek sitelerde farklı amaçlar güdenler yüzünden artık bize göre günümüzde hiç ama hiç bir mantığı yok diyemeyiz var tabiki para en güzel amaç para için herşeyi yapacak insanlar var siz siz olun kimseye güvenmeyin görmeden yakından ve herkese bilgi göndermeyin sohbet amaçli her site iyi niyetli değildir sohbetim yapip çikim görim heycanli şeyler aramak bazen tehlikeli olabilir.
Sohbet sitesi için biz niye bu işi yapiyoruz üstte yazdik kazanç için var mı bişiler var dürüst olursak günlük herkesin bir stres atma aracı vardır mesela facebooktan konuşmak bazen sıkabilir sizleri başka yerler arayıp bize giriş yapacaklar olursa bizdeki sohbet edip ve sonra kafaya takmadan rahat şekilde gezinebileceğiniz sizlerin klavyesini nasılsa başiniza öyle şeyler gelebilir ama herşey size ait burada sohbet etmek için kuralları hiçe saymayın ve bol sohbetleri bayanlar ve baylarla etmeye devam edebilirsiniz sohbet pinari olacak mi bu makale görelim bakalım iyi okurlar…

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle