Vine Haberi

Vine artık hiçbir telefonda çalışmayacak mı ?

Merhabalar değerli internet kullanıcıları bugün teknoloji haberlerini gezerken ntv de bir haber gördük Vine artık hiç bir şekilde hiç bir telefonda çalışmayacak diyerek konunun içeriğinie baktık ve Vine sadece yüz değiştiriyor galiba onu anladık ama Twitter geçtiğimiz yıl Vine‘nın yeni sürüm videolarını sisteme kapatmış.
Vine dendiği zaman youtube, instagram gibi orada fenomen olan insanlar geliyor değil mi hemen akla çok kişi bu özellikten paralar kazanmıştır diyebiliriz.
Vine artık yoluna bir kamera uygulaması olarak devam edecek deniyor haberde ve twitter a basit özellik gelerek Vine‘ın daha kullanışlı bir hali yüklenecek deniyor bakalım bekleyip göreceyiz. Sizlerin bu haber hakkında bilgileri varsa buradan yorumlar yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle