Wesley Sneijder Kısa Bilgiler

Gol resimleri Sneijder.

Wesley Sneijder hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız sizlere arkadaşlar bilindiği üzere şuanda Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder şuan tüm taraftarın sevgilisi haline gelmiştir. Wesley 10 numaralı formasıyla güzel anlar yaşatmaktadır Galatasaray taraftarına diyebiliriz. Wesley Sneijder, 1984 doğumludur. Aslen Hollandalı’dır. Hollanda milli takımının vaz geçilmezlerinden birisidir diyebiliriz. Futbol hayatı önce Ajax’ta başlamıştır burada gösterdiği performans ile birlikte bir çok dünya devi kulüplerinin dikkatini çekmiştir ve burada Real Madride gitmiştir. Burada güzel anlar yaşasada Real Madrid’den sonra İnter’e transfer olmuştur. İnter’de Morinho ile birlik bir çok zaferler kazanmışır ve İnter’den sonra Galatasaray’a transferi gerçekleşmiş bir çok spor manşetlerinde büyük olay olarak görülmüştür diyebiliriz.

Sizlerinde bildiği farklı bilgiler varsa burada yazabilirsiniz arkadaşlar şimdiden güzel okumalar.

Bir önceki yazımız olan Üvey Kızını Sitede Sohbet yaparken Yakaladı Kalbinden Bıçakladı! başlıklı makalemizde Bursa haber, chat ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle