Etiket arşivi: Arkadaşlık Sitesi

Sohbet Platformları

Dünya genelinde arkadaşlık siteleri birçok kulvarda ilerlemeler gösteriyor mu acaba sorusu geliyor insanın aklına gelişen tüm sektörler mesela inşaat sektörü, gıda sektörü gibi sohbet siteleri sektör haline geldi diyebiliriz. İnternet üzerinden hızlı güzel işler yapanların güzel paralar kazandığını duymamak elde değil tabi gözle görülür elle tutulur bilgiler olunca internet sektöründe sohbet sitelerinin iyi bir kazanç platformu olduğu bir aşikar diyebiliriz. Her çok konuda sohbet sitelerinin genelde sahipleri yönünden birçok farklı seo şirketleri ile çaliştiğini düşünüyoruz google artık gelişen teknolojileri ile birlikte artık her siteyi 1. sirada yer vermiyor ve dünyanın en büyük arama motorunun amacı kaliteli işler yapanları bir marketler zincirleri gibi at yarışı işine soktular diyebiliriz.
Nasıl mı ?

Gördüğünüz üzere “sohbet” kelimesi yazınca google arama motoruna ilk 3 site ve sıralama böyle bir kaç site ile devam ediyor diyebiliriz. Görünüşe göre google birçok siteyi bir öne bir arkaya almaya devam edecek gibi görünüyor çünkü artık herkes yarış atı dediğimiz benzetmede önlere gelmek için googlenin yeni sistemine göre seo uzmanları ya da kendi bilgileri ile bir yerlere çalışıyor. Bize göre sohbet siteleri görüntülü ve yazılı olsada hiç bir zaman facebook sitelerine benzeyenler kıvamına gelecek gelmeyecek tartışması olsaydı sohbet siteleri bir facebook yapmaz türkiyede her konuda uzman ne kadar uzman tartışmak gerekir. Sohbet Platformu yazımızda sizlerinde sohbet sitelerine 2018 girerken güzel düşünceleriniz varsa burada yorum kısmında hiç olmayan bir ilk tartışma konusu başlatalım isteriz. Sunucu ve büyük  site sahipleri umarız bu yazımızı birgün olur görür.

Samsun sohbet Arkadaşlık Sitesi

Samsun resimleri
Samsun resimleri
Samsun’da yaşayan güzel insanlara hitap edecek bu sohbet makalemizde Atatürk’ün buraya gelerek ne kadar değerli bir şehir olduğunu bilmeyen yoktur. Tarih kokan bir şehir diyebiliriz. Samsunlu arkadaşlarimiza sohbet odalarımızda görmekten şeref onu duyarız. En güzel sohbet odalarımızda onları bekleyen sohbetci arkadaşları ile türkiyenin her yerinden güncel sohbet yapmak isteyen özel arkadaşlar ariyorsaniz doğru yerdesiniz. Bizim ailemize katilacak ve güzel sohbetler sizleri bekliyor diyebiliriz. Canlı online sohbet arkadaşliklari ile sizleri bekleyen baylar ve bayanlar her yaştan insanlarla sohbetler yapabileceksiniz. Sohbet odalarımızda sizleri bekleyen her kesimde her türlü sohbetler yapacak arkadaşlar burada ve sizleri bekliyorlar diyebiliriz. Gençler ve büyükler burada chat sohbet arkadaşlıklar için sizlerin giriş yapmanizi bekliyor samsunlu arkadaşlar ariyorsaniz değişik ortamlar burada kurabilirisiniz. Sizlere yakin semtlerde oturan bir bayanla tanişip onunla güzel bir cafede buluşabilirsiniz. En değişik ortamlar bile kurabilir yeni arkadaşlar kankalarla berabar değişik faaliyetler yapabilirsiniz. Bize bu makaleden ulaşabilmeniz için : sitesi, Samsun , samsun çet yap, Samsun güncel arkadaşliklar, samsun liselilerle sohbet, samsun dullarla sohbet, samsun evlilerle sohbet, sohbet, samsun islam sohbet, samsun semt sohbet gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz.