Etiket arşivi: bedava sohbet

Sohbet Platformları

Dünya genelinde arkadaşlık siteleri birçok kulvarda ilerlemeler gösteriyor mu acaba sorusu geliyor insanın aklına gelişen tüm sektörler mesela inşaat sektörü, gıda sektörü gibi sohbet siteleri sektör haline geldi diyebiliriz. İnternet üzerinden hızlı güzel işler yapanların güzel paralar kazandığını duymamak elde değil tabi gözle görülür elle tutulur bilgiler olunca internet sektöründe sohbet sitelerinin iyi bir kazanç platformu olduğu bir aşikar diyebiliriz. Her çok konuda sohbet sitelerinin genelde sahipleri yönünden birçok farklı seo şirketleri ile çaliştiğini düşünüyoruz google artık gelişen teknolojileri ile birlikte artık her siteyi 1. sirada yer vermiyor ve dünyanın en büyük arama motorunun amacı kaliteli işler yapanları bir marketler zincirleri gibi at yarışı işine soktular diyebiliriz.
Nasıl mı ?

Gördüğünüz üzere “sohbet” kelimesi yazınca google arama motoruna ilk 3 site ve sıralama böyle bir kaç site ile devam ediyor diyebiliriz. Görünüşe göre google birçok siteyi bir öne bir arkaya almaya devam edecek gibi görünüyor çünkü artık herkes yarış atı dediğimiz benzetmede önlere gelmek için googlenin yeni sistemine göre seo uzmanları ya da kendi bilgileri ile bir yerlere çalışıyor. Bize göre sohbet siteleri görüntülü ve yazılı olsada hiç bir zaman facebook sitelerine benzeyenler kıvamına gelecek gelmeyecek tartışması olsaydı sohbet siteleri bir facebook yapmaz türkiyede her konuda uzman ne kadar uzman tartışmak gerekir. Sohbet Platformu yazımızda sizlerinde sohbet sitelerine 2018 girerken güzel düşünceleriniz varsa burada yorum kısmında hiç olmayan bir ilk tartışma konusu başlatalım isteriz. Sunucu ve büyük  site sahipleri umarız bu yazımızı birgün olur görür.

Bedava çet Chat Sohbet Odaları

chat-sohbet-odalarıEvet arkadaşlar türkiyede sohbet siteleri günümüzde bir çok kişinin ziyaret ettiği bir mekan sistemi diyebiliriz. Türkiye’nin nüfusu genç ve dinamik olduğunu göz önüne alırsak her kesimden insanın evinde internet ortamına girip değişik yerlere meraktanda olsa girişler yaptığını gözlemek mümkün gözlemlemeye bile gerek bir çok büyük global şirketlerde karşımıza çıkan reklamlarda dahi sohbet yap, chat yap, kız arkdaşlar bul, , çet arkadaşlık gibi bir çok sohbet arkadaşlığı üzerine sohbet siteleri reklamları sayesinde sitesi mekanları görülüyor zaten bir çok sitelere örnekler verelebiliriz. İslami evlilik siteleri diye reklamlar görmüşüzdür değil mi ? ya da sevgilimi ariyorsunuz aşk mi lazım Memleketinden izmirden ayşe sana yazıyor vs. vs. uzar gider bu reklam işleri görmüşüzdür hepimiz. Türkiye chat sohbet siteleri konusunda çok gelişen bir ülke mi acaba onuda araştirmak lazım. Avrupada üzerine herkes bu kulvarlarda işler yürütüyor diyebiliriz. Eski sohbet siteleri örnekler verelim biraz daha eski sohbetciler bilir mynet.com önceden sohbet odalarıyla ünlü bir sohbet sitesiydi ve artik bu işi 3 boyutlu işe çevirdi gerçek realde insanlar gibi görüşmeler öpüşmeler vs gibi 🙂 bu sohbet platformu isimi smeet mynet dediler ve bayada kullanıcısı var galiba günümüzde görüntülü sesli sohbet siteleride var arkadaşlar bilindiği üzere sizlerin bildiği bir çok site vardir tabi bunları yazmaya gerek yok değil mi ?

Sormam.Net ailesi olarak bizde sohbet odalarımızda sizlere yeni bir ortamda bayanlar ve baylar ile güzel bir şekilde sohbetler yapabileceğiniz bir chat ortamı yapalim istedik yani nedir bizde onuda açiklayalim insanlarin günlük hayatlarından sıkılıp sadece yeni şeyler aradiği güzel anlar yaşabileceği bir ortamda saatlerce eğlenceli, bilgilendirici değişik şeyler yaşayacaği bir ortam olmasini istiyoruz. Türkiye’nin her ilinden arkadaşların bir arada çetleşerek sıkı arkadaşlıklar gerçek dostluklara ulaşabilmesini odalarımızda yapabilecekleri en iyi güzel herşeyi burada olabilmeleri için burada herkesi bekliyoruz. Ücretsiz kayitsiz şekilde sohbet yapabileceğiniz javasiz sohbetin hızlı sohbetin tek adresi burasi şimdiden güzle sohbetler diler bol şanslar arkadaşlar hepinize şimdiden.