Etiket arşivi: bilgi

PlayStation 3′

Teknoloji üzerine herkesin zevk alarak oynadığı konsol oyunları içersinde PlayStation 3 çoğu erkeğin rüyalarına bile girer fifa 2017 gibi futbol severlerin büyük ilgi duyduğu PlayStation 3 artık geçen günlerdeki bir haber ile Sony flaş bir adım atmış diyebiliriz. Japonya da artık PlayStation 3 üretimine son verileceği söylendiği fakat ne zaman hangi tarihten itaberen olduğu net bir şekilde söylenmiyor. PlayStation 3’ün yerine neler düşünüyor olabilir Sony bizde sizler gibi çok merak ediyor ve bekliyoruz pes3, pes4, pes5, pes6, pes1000 mi gelecek alacaba arkadaşlar sizlerinde duyumu var ise bize burada yorum kısmında ulaşabilirsiniz.
Araba nedir ? sorusuna cevap ile PlayStation 3 nedir soruna cevap veremeyen erkekler bu haberi okumasınlar 🙂 şaka şaka tabi şimdidenn herkese bol bilgili günler dileriz.

Bilim Adamı Nedir Kısa bilgiler

dünya-bilimEvet arkadaşlar sizlere şimdi bilim adamı hakkında kısa bir makale şeklinde bilgilendirme yapacağiz ve sizlerinde destekleri ile bu bilgileri sizlerin yorum yaparak katacaği katkılarda çok önemli bizim için bilim adamı dedimizde sizlerinde aklına değişik bir çok anlam gelebilir ve burada paylaşabilirsiniz bilgilerinizi ve herkesin faydalanmasına sebep olabilirsiniz.

Bilim Adamı Nedir = Anlamı Nedir ?

Bilim Adamı :
Bir çok bilimsel çalışmalar ile uğraşan kişilere bilim adamı diyebiliriz.
Bir kaç örnek verelim ünlü bilim adamlarına değil mi ?
Albert Einstein, A.Graham Bell, Batlamyus, Cahit Arf, Ali Kuşçu, İbn-i Sina, Newton, Mimar Sinan, Ömer Hayyam, Pascal, Öklid, Henkel, Farabi gibi bir çok neceleri olan ünlü dünyaya biraktiklari güzel şeyler ile bilimsel olarak çalişan bir kaç ünlü bilim adamlarını sizlere verelim istedik örnekler olarak sizlerinde varsa böyle bilinipte duyulmayan bilim adamları yazabilirsiniz. arkadaşlar.