Etiket arşivi: boyu kaçtır

Sıla Gençoğlu Hakkında Kısa Bilgiler

sıla-gencoglu-resmi
Evet arkadaşlar güzel sesi, fiziği ile pop dünyasında herkesin bildiği Sıla hakkında sizlere kısa bilgiler vereceği şimdi.
Adı : Sıla Gençoğlu’dur.
Memleketi : Denizli’dir.
Yaşı : 1980 doğumludur.
Boyu 1.70 cm’dir.
Burcu : İkizler’dir.
Mesleği : Şarkıcı ve söz yazarı.
Göz Rengi : Kahverengi’dir.
Saç Rengi : Kahverengi’dir.

Sıla hayatı hakkında bilgiler verelim istersek lise yıllarında müzikle alakalı işlere başvurmuş. İzmir, İstanbul eğitimi için oralarda yaşamını devam ettirmiş ve sahneler almaya başlamış. Kenan Doğulu’nun vokalistliğini yapmış ve onun sayesinde ilk klibini çekmiştir. Sıla çektiği ilk klibi ile bir çok kişinin dikkatini çekmiştir. Sıla hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadar arkadaşlar sizlerinde bildiği fazla şeyler varsa buradan yorum kısmından bize bırakabilir sizlerin bilgilerinide başkalarıyla paylaşalım bilgi paylaştıkça güzel olur şimdiden hepinize güzel okumalar.

Bengü kimdir resimleri 2017

Bengü’yü bilmeyen türkiyeden kimse yoktur galiba değilmi arkadaşlar. Bengü Erden 1979 doğumlu olan 35 yaşındaki sanatçının boyu 1.61 cm’dir. Güzel şarkıları ile herkesin gönlünde taht kuran bengünün sevenleri için sevgi dolu bir makale yazalım istedik hayranlarına hitaben en güzel resimlerinide vermeye çalişacağiz şimdiden hepinize güzel makale okumalar dileriz.