Etiket arşivi: chat

Google Trends Harbi mi ?

Google trendsi bilen arkadaşlar sizlere bir kaç soru soracam cevap verirseniz sevinicem bu yazıyı okuyarak inşallah.
Şimdi girdiğimde karşima çıkan verilerin tamamı ne kadar doğru diyebilirmisiniz ?
Google trends içine “” terimini yazdım ve çıkan verilerden 2004’den biri bakış açısını gösteren çizelgedeki tabloda çıkan verilerde kelimesinde düşüş gösteriyor yoksa ben mi yanlış görüyorum biraz daha incelediğimde yükselen kelimeler içinde gabile, gabile , facebook gibi terimler çikiyor yani günümüzde normal sohbet sitelerinin kavramı bitti mi bitiyor mu veya görüntülü kameralı sohbet irci bitiricek diyen arkadaşlar vardı onlarında neler düşündüğünü merak ediyorum yani sohbet siteleri artık bitiyor mu ?
Google trends “” olarak baktığımda en yükselen verilerde , chat roulette, gibi kavramlar görünüyor yani kameralı sohbet siteleri güncel sohbet sitelerini bitiriyor kavramını doğrular şekilde sanki sohbet siteleri gün geçtikçe bitiyor mu ? görüntülü, resimli sitelerin artması bize ne tür zararlar verir veya bize zarardan çok yararamı geçirir nedir düşünceleriniz google trends bakarak mı hareket etmeliyiz sizlerin görüşleri nelerdir arkadaşlar lütfen yazıyı ulaşırsanız kafamdaki soru işaretlerini yok ederseniz sevinirim şimdiden bol blog gezmeleri.

Sohbette Bizle Çağ Atlayın!

oo1
Dövmeli sevenler

Sohbet çet odaları
Uzun bir aradan sonra tekrar sizlere makale yazmak iyi olacak arkadaşlar, Sizlere sohbet sitesi olarak hizmet veren bir çet sayfası olarak bedava çet imkanı sunan bir ortam için çabaliyoruz ve ideal seviyeli tek yer olabilmek için çok çalişiyoruz ve bunun için bizi tercih ederek çok iyi işe imza atacaksınız bundan emin olabilirsiniz.
Sohbette çağ atlayın başlığı ile sizlere yeni nesil insanların çok çabuk internet üzerinden yeni arkadaşlar edinme yolunda neler yaptığı aşikardir sizlerinde artik çok hızlı bir ortamda bizlerle beraber çok iyi yerlere gelerek chat sohbet odaları içinden bize uğradiğiniz anda bizlerle imkanli veya imkansiz en güze çetleşmelere sahip olacaksiniz bundan emin olabilirsiniz arkadaşlar kesinlikle! Ücretiz ortamlar için bizi tercih edenlerle özel sohbetler ederek buradaki ortamlar hakkında güzel bilgiler alabilirsiniz ve ne kadar doğru bir şeçim yaptiğiniza sizlerde inanamayacaksiniz. Sizlerin en geniş chat ortamında bayanlarla bayların ekstra çet muhabbetleri sizleri nelerin beklediğini görünce farkli zamansız belli belirsiz hergün bize yedi yirmidört çetleşmek için girişler yapacaksiniz bundan eminiz ve son derecede sohbette sizlere çağ attirmaya kararliyiz.
Her yaştan insanlar diyoruz : Yetişkin sohbet, burada imkansizlarin gerçekleştiği kanallarla dolu ve sizlerde burada yetişkin bayanlar ve baylarla bol bol olgun sohbetler yaparak sizlerin neler beklediğini görünce harika burasi diyeceğiniz tek burası arkadaşlar diyeceksiz ve bir çok arkadaşlarınızıda buraya davet edeceksiniz bundan emin olabilirsiniz. Genç sohbetciler burada sizleri bekliyor türkiyenin hangi bölgesinden olursaniz olun, kendi ilinizden belki yakin çevrenizden insanlarla bol bol çetleşme imkanina sahip olabileceksiniz. Sizlerin en güzel duygularla girdiğini varsayarsak internet ortamin en bedava sohbet burada diyoruz.
Farkı burada yaşacaklar için gabile, lez arkadaşların bile burada sohbet ettiklerini görünce burada kimseye ayirt edimeden heleki dul sohbet sevenler birde evli sohbet ortamını görünce buradaki tamamen ücretsiz bedava chat mekanını görünce bizden kopamayarak sohbette çağ atlayacaklarını anlayacaklar. Aşk tarzı, sevgililer arayanlar sizlerde burada neden belli düzeyli ilişkilerinizi bulamayasınız sizleride burada bekleyen nice insanlardan aradiğiniz burada olabilir şansiniz hiç bir zaman kaybetmeyin şimdiden hepinize süper çet muhabbetler dileriz.