Etiket arşivi: Clash Of Kings oynu makale

Clash Of Kings

Clash Of Kings oyununu yeni giriş yapacak olanlara özel bu bilgi yazimizda birçok kişinin severek oynadığı veya söverek oynadığı bu oyunlarda birçok insan dünya üzerinde bu oyunu mobil, facebook üzerinden oynamakta diyebiliriz. Clash Of Kings Strateji oyunları içersinde gün geçtikçe kendini farklı boyutlara getiriyor diyebiliriz. Android üzerinden oynayanların bütün dünyadan krallıklar açilarak 5 milyondan fazla indirmesi olan play storeden bir oyun diyebiliriz.
Oyun içersinde sizleri bekleyen ayrıntıları girelim oyun giriş yaptiğinizda sizin gmail hesabiniz var ise önce oyunu ona bağlamanız tavsiyemiz ve oyunda gmail şifrenizi unutmamanız tavsiye olunur bu konuda uyarmak lazım. Clash Of Kings herkesin rahat bir şekilde oynayacağı bir oyun diyebiliriz. Türk oyuncular krallıklarda ne durumda diye sorarsanız bazı yerlerde çok iyi durumda bazı yerlerde ezik denebilir. Birçok krallık üzerinde barındıran oyun sizleri farklı bölgelere atiyor ve level 5 olduğu zaman kaleniz isteğiniz bir kralliğa işinlanabiliyorsunuz. Clash Of Kings oyunu zevk verdiği kisim kaleniz level 20 olana kadar çok hızlı gelişiyor ama sonrası bir izdirap diyebiliriz. Oynadıkça sıkıcı bir hal alabiliyor tabi bir oyun bu sizlerin zevkine kalmiş diyebiliriz. Krallıklarda en çok sevilmeyen taraf çinliler bu oyunda birçok her yer onlar var diyebiliriz. Sizlerin bu oyunu oynaması tavsiye edebiliriz.

Oyun üzerinde türkiye üzerinden birlik olan güzel krallıklar var oraları tercih edip oralarda kendinizi geliştirip kalenizi daha iyi seviyelere getirerek stratejik bir oyuncu olabilirisniz. Bu Oyun üzerinde P5,P6 kaleler en iyi seviye kaleler diyebiliriz. Genel olarak oyunun hileleri var diyorlar çinliler bu konuda kendilerini aşmiş diyebiliriz her kaleleri genelde P5 ve bir o kadar kalabalık oyuncular hepsi bir değil iyi çinli oyuncularda vardır galiba bu oyunu oynayıp bilgiler vermek isteyenler var ise burada yorum yazabilir.

Oyun içersinde kalenizde sizi bekleyen Kahraman, Ejderha, gibi birçok ekipmanlar bekliyor diyebiliriz bunları zaman içersinde öğrenip orada en güzel geveze sohbet ittifak muhabbetleri edebilirisiniz bol eğlenceler dileriz.