Etiket arşivi: duvar kağıtları

Kurtlar Vadisi Pusu Resimleri 2015

Kurtlar vadisi pusu sevenlere özel bu makalemizde sizlere en güzel Polat Alemdar ve arkadaşlarının olduğu bir çok resimi atmak istedik ama en güzel olanlarini bulup seçtik sizler için ve en güzel polat resimleri burada bulabileceksiniz hayranlarina hitaben bu resimleri atiyoruz. Sizlerin beğeneceğini umduğumuz resimler geliyor iyi eğlenceler sizlere.
pol3
pol4
pol5
pol6
pol8
pol2
pol1
pol

Kısa makalemizde sizlere sevgi sohbet odalarımızda ağirlamaktan büyük bir zevk duyacağiz orada sizleri bekleyen güzel arakdaşlar ile kurtlar vadisi pusuyu konuşmaya ne dersiniz?

Wesley Sneijder Kısa Bilgiler

Gol resimleri Sneijder.

Wesley Sneijder hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız sizlere arkadaşlar bilindiği üzere şuanda Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder şuan tüm taraftarın sevgilisi haline gelmiştir. Wesley 10 numaralı formasıyla güzel anlar yaşatmaktadır Galatasaray taraftarına diyebiliriz. Wesley Sneijder, 1984 doğumludur. Aslen Hollandalı’dır. Hollanda milli takımının vaz geçilmezlerinden birisidir diyebiliriz. Futbol hayatı önce Ajax’ta başlamıştır burada gösterdiği performans ile birlikte bir çok dünya devi kulüplerinin dikkatini çekmiştir ve burada Real Madride gitmiştir. Burada güzel anlar yaşasada Real Madrid’den sonra İnter’e transfer olmuştur. İnter’de Morinho ile birlik bir çok zaferler kazanmışır ve İnter’den sonra Galatasaray’a transferi gerçekleşmiş bir çok spor manşetlerinde büyük olay olarak görülmüştür diyebiliriz.

Sizlerinde bildiği farklı bilgiler varsa burada yazabilirsiniz arkadaşlar şimdiden güzel okumalar.