Etiket arşivi: Güzel Sözler

Resimli Aşk Sözleri 2018

Resimli Aşk Sözleri

Resimli aşk sözleri arayanlar için internet üzerinden birçok güzel resimler arasinda sizlere güzel gelebileceğini düşündüğümüz resimleri sizler için sitemize atalim paylaşalım istedik sizlerin beğeneceğini düşündüğümüz resimlerde aşk sözler sevenlerin aşk resimleri arayanların işine yarayacak birden fazla resim diyebiliriz güzel hoş ve akılda güzel izler birackacağini düşündüğümüz resimleri sizler için paylaştık işinize yarar umarız sizlerin bize vereceği destekler ile birlikte daha güzel işler yapacağiz bol gezinmeler dileriz.

Özür sözleri ile özür mesajları 2015

Evet şimdi sözler içinden özür sözleri hakkında sizlere bir kaç güzel özür sözleri ile özür mesajları paylaşacağiz hepimizin özür dilemesi gerektiği anlar olabilir bunlar bazi güzel sözler ilede yapilabilir değil mi arkadaşlar sizlerinde bildiği güzel sözler varsa kesin ve değişik karşi tarafi bayan ve bay fark etmeksizin etkileyen güzel sözler lütfen sizlerde yorum kısmından paylaşın yayinlayalim herkese aşk yolunda, arkadaşlık yolunda faydamiz dokunsun.

özür-sözleriBilirsin bir karıncayı bile incitmem, Senide kırıp, incitmek istemedim. İnanki istemeden oldu canım. Çok özür dilerim senden. Benim eşekliğim 🙁

Özür dilerim kalbim seni saçma sapan bir sevgiye mahkum ettiğim için…

Lütfen beni affet, Seviyom seni Saffet 🙁

Lütfen beni affet, sen benim cennetimsin. Sensiz beni cehennemde koyma. Çok ama çok özür dilerim.

Güzel gül yüzünü soldurduğum için çok ama çok pişmanım, Beni affedebilecekmisin özür dilerim ömrüm…

Biliyorum hata bende, Yaptığım af edilecek bişi değil ama sana yalvarıyorum. Ne olursun ben affet.!