Etiket arşivi: Haberler

Vine Haberi

Vine artık hiçbir telefonda çalışmayacak mı ?

Merhabalar değerli internet kullanıcıları bugün teknoloji haberlerini gezerken ntv de bir haber gördük Vine artık hiç bir şekilde hiç bir telefonda çalışmayacak diyerek konunun içeriğinie baktık ve Vine sadece yüz değiştiriyor galiba onu anladık ama Twitter geçtiğimiz yıl Vine‘nın yeni sürüm videolarını sisteme kapatmış.
Vine dendiği zaman youtube, instagram gibi orada fenomen olan insanlar geliyor değil mi hemen akla çok kişi bu özellikten paralar kazanmıştır diyebiliriz.
Vine artık yoluna bir kamera uygulaması olarak devam edecek deniyor haberde ve twitter a basit özellik gelerek Vine‘ın daha kullanışlı bir hali yüklenecek deniyor bakalım bekleyip göreceyiz. Sizlerin bu haber hakkında bilgileri varsa buradan yorumlar yazabilirsiniz.

Zeki Alasya Kısa Bilgiler

zeki-alasya

Evet arkadaşlar Zeki Alasya hakkında kısa bilgiler vereceğiz sizlere şimdi. Zeki Alasya Metin Akpınar ile birlikte türk sinemasına damga vurmuş oyunculardır diyebiliriz. Zeki Alasya, 1943 doğumludur. Aslen İstanbul’ludur burada dünyaya gelmiş. Bir çok komedi filminde rol almiştir. Bir çok tiyato sahnelerinde boy göstermiştir Zeki Alasya usta oyuncu. 2010 yılında yaşam boyu Onur Ödülünü almıştır.
Sizlerinde bildiği farklı bilgiler varsa yorum kısmına yazabilirsiniz arkadaşlar.

Bugün Saat 08 Mayıs 2015 10:30 sularında Zeki Alasya hayatını kaybetmiş ve hakkı rahmetine kavuşmuştur. Nur içinde yat Zeki Alasya güzel insan!.