Etiket arşivi: sohbet odaları

Sohbet Platformları

Dünya genelinde arkadaşlık siteleri birçok kulvarda ilerlemeler gösteriyor mu acaba sorusu geliyor insanın aklına gelişen tüm sektörler mesela inşaat sektörü, gıda sektörü gibi sohbet siteleri sektör haline geldi diyebiliriz. İnternet üzerinden hızlı güzel işler yapanların güzel paralar kazandığını duymamak elde değil tabi gözle görülür elle tutulur bilgiler olunca internet sektöründe sohbet sitelerinin iyi bir kazanç platformu olduğu bir aşikar diyebiliriz. Her çok konuda sohbet sitelerinin genelde sahipleri yönünden birçok farklı seo şirketleri ile çaliştiğini düşünüyoruz google artık gelişen teknolojileri ile birlikte artık her siteyi 1. sirada yer vermiyor ve dünyanın en büyük arama motorunun amacı kaliteli işler yapanları bir marketler zincirleri gibi at yarışı işine soktular diyebiliriz.
Nasıl mı ?

Gördüğünüz üzere “sohbet” kelimesi yazınca google arama motoruna ilk 3 site ve sıralama böyle bir kaç site ile devam ediyor diyebiliriz. Görünüşe göre google birçok siteyi bir öne bir arkaya almaya devam edecek gibi görünüyor çünkü artık herkes yarış atı dediğimiz benzetmede önlere gelmek için googlenin yeni sistemine göre seo uzmanları ya da kendi bilgileri ile bir yerlere çalışıyor. Bize göre sohbet siteleri görüntülü ve yazılı olsada hiç bir zaman facebook sitelerine benzeyenler kıvamına gelecek gelmeyecek tartışması olsaydı sohbet siteleri bir facebook yapmaz türkiyede her konuda uzman ne kadar uzman tartışmak gerekir. Sohbet Platformu yazımızda sizlerinde sohbet sitelerine 2018 girerken güzel düşünceleriniz varsa burada yorum kısmında hiç olmayan bir ilk tartışma konusu başlatalım isteriz. Sunucu ve büyük  site sahipleri umarız bu yazımızı birgün olur görür.

Sohbetcam chat sohbet odaları

tarzı arayan bayanlar ve baylar gündüz gece sohbet odalarımızda bedava sohbetler yapabilirsiniz. Sizlerin ücretsiz şekilde sohbet odalarımız kayitsiz, şartsiz sohbet yaparak zevk alacağiniz global sohbet odalarımız hakkında bilgileri sitemize girdiğiniz zaman /motd yaparak hangi sunucuda sohbet yaptiğiniz görebilirsiniz. Güncel sohbet siteleri arasinda yer alan sitemiz soyle,zurna, kelebek sohbet ortamının bulunduğu türkiyenin en büyük irc dünyası diyebileceğimiz yere bağlı ve burada herkesle tanişabilir. Türkiye’nin her yerinden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Şimdiden hepinize muhteşem sohbecamlar dileriz.