Etiket arşivi: teknoloji

PlayStation 3′

Teknoloji üzerine herkesin zevk alarak oynadığı konsol oyunları içersinde PlayStation 3 çoğu erkeğin rüyalarına bile girer fifa 2017 gibi futbol severlerin büyük ilgi duyduğu PlayStation 3 artık geçen günlerdeki bir haber ile Sony flaş bir adım atmış diyebiliriz. Japonya da artık PlayStation 3 üretimine son verileceği söylendiği fakat ne zaman hangi tarihten itaberen olduğu net bir şekilde söylenmiyor. PlayStation 3’ün yerine neler düşünüyor olabilir Sony bizde sizler gibi çok merak ediyor ve bekliyoruz pes3, pes4, pes5, pes6, pes1000 mi gelecek alacaba arkadaşlar sizlerinde duyumu var ise bize burada yorum kısmında ulaşabilirsiniz.
Araba nedir ? sorusuna cevap ile PlayStation 3 nedir soruna cevap veremeyen erkekler bu haberi okumasınlar 🙂 şaka şaka tabi şimdidenn herkese bol bilgili günler dileriz.

Vine Haberi

Vine artık hiçbir telefonda çalışmayacak mı ?

Merhabalar değerli internet kullanıcıları bugün teknoloji haberlerini gezerken ntv de bir haber gördük Vine artık hiç bir şekilde hiç bir telefonda çalışmayacak diyerek konunun içeriğinie baktık ve Vine sadece yüz değiştiriyor galiba onu anladık ama Twitter geçtiğimiz yıl Vine‘nın yeni sürüm videolarını sisteme kapatmış.
Vine dendiği zaman youtube, instagram gibi orada fenomen olan insanlar geliyor değil mi hemen akla çok kişi bu özellikten paralar kazanmıştır diyebiliriz.
Vine artık yoluna bir kamera uygulaması olarak devam edecek deniyor haberde ve twitter a basit özellik gelerek Vine‘ın daha kullanışlı bir hali yüklenecek deniyor bakalım bekleyip göreceyiz. Sizlerin bu haber hakkında bilgileri varsa buradan yorumlar yazabilirsiniz.