İşte Benim Stilim Yarışmacıları

İşte benim stlim 3. sezon yarişmacı isimlerini sizler için paylaşalim istedik sizlerinde bildiği üzere TV8’de yayinlanan programin çok sayida takipçesi var herkesinde sevdiği beğendiği isimler var tabi sizlerinde en sevdiği yarişmaci kim onları yazabilirsiniz yorum kısmından.
İşte Benim Stilim Yarışmacı İsimleri :
Çiğdem Çelik : 37 yaşında ve Kim Kardashian ile benzerliği ile yarişmada dikkat çeken 1.66 boylarında yarişmaci sizler için çiğdem çelik hakkında kısa bilgiler verelim istedik.
Ezgi Ünal : Yarışmanın 3. sezonunda 1. olan 100 bin liralık ödülün sahibidir.
Ayşegül Doğan : 24 yaşında ve programda renkli halleri var olan bir yarişmacidir.
Gülihal Candan : 19 yaşında hukuk okuyormuş.
Özden Cerrahoğlu :
Gülşah Yılmaz :
Ayşenur Balcı :
Sima Şerafettinova : Bakü doğumlu azeri kız Sima yarişmadan diskalifiye olmuştur.
Yukardaki bilgiler tamamen hayranlar kitlesine hitaben yazilmiştir sizlerinde bilgileri varsa yarişma konusu ve yarişmacılar hakkında yorum kısmın yukarda bahsettiğimiz şekilde yazilar yazip yorumlarınızı onay verip sitemizde yayinlayim.

Bir önceki yazımız olan Düşündüren Sözler Aramam Demeyin ! başlıklı makalemizde ahlak sözleri, akıl sözleri ve Düşündüren Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle