Playboy Dergisi Kurucusu

Hugh Hefner Kimdir ?

Hugh Hefner, 9 Nisan 1926 tarihinde ABD Illinois, Şikago’da doğdu. 1944-1946 yıllarında ABD ordusunda askeri bir gazetede yazar olarak görev yaptı.
1953 yılında dergiyi yazmaya başlamıştır Hugh Hefner, Playboy dergisi dünya da en çok satan erkek dergisi olmayı başarmıştır.
Hugh Hefner Derginin ilk sayısında Marilyn Monroe‘nun 1949 yılında çekilen efsanevi takvim pozu da yer alıyordu.

Hugh Hefner lüks malikanesin hep güzel bayanlarla yaşam sürmüştür ve ilginç yaşam tarzı ile bir ideol olmuş diyebiliriz.  Playboy şirketi şimdi neler yapacak merak konusu.

 

Playboy  dergisi şirketinin sahibi olan Hugh Hefner yaşamını doğal nedenlerden dolayı kaybetmiştir diye bir açıklama yapan playboy şirketi. Playboy dergisinin kurucusu 91 yaşında hayata veda etmiştir.

Bir önceki yazımız olan Düşündüren Sözler Aramam Demeyin ! başlıklı makalemizde ahlak sözleri, akıl sözleri ve Düşündüren Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle