Zeki Alasya Kısa Bilgiler

zeki-alasya

Evet arkadaşlar Zeki Alasya hakkında kısa bilgiler vereceğiz sizlere şimdi. Zeki Alasya Metin Akpınar ile birlikte türk sinemasına damga vurmuş oyunculardır diyebiliriz. Zeki Alasya, 1943 doğumludur. Aslen İstanbul’ludur burada dünyaya gelmiş. Bir çok komedi filminde rol almiştir. Bir çok tiyato sahnelerinde boy göstermiştir Zeki Alasya usta oyuncu. 2010 yılında yaşam boyu Onur Ödülünü almıştır.
Sizlerinde bildiği farklı bilgiler varsa yorum kısmına yazabilirsiniz arkadaşlar.

Bugün Saat 08 Mayıs 2015 10:30 sularında Zeki Alasya hayatını kaybetmiş ve hakkı rahmetine kavuşmuştur. Nur içinde yat Zeki Alasya güzel insan!.

Bir önceki yazımız olan Düşündüren Sözler Aramam Demeyin ! başlıklı makalemizde ahlak sözleri, akıl sözleri ve Düşündüren Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle