Özür sözleri ile özür mesajları 2015

Evet şimdi sözler içinden özür sözleri hakkında sizlere bir kaç güzel özür sözleri ile özür mesajları paylaşacağiz hepimizin özür dilemesi gerektiği anlar olabilir bunlar bazi güzel sözler ilede yapilabilir değil mi arkadaşlar sizlerinde bildiği güzel sözler varsa kesin ve değişik karşi tarafi bayan ve bay fark etmeksizin etkileyen güzel sözler lütfen sizlerde yorum kısmından paylaşın yayinlayalim herkese aşk yolunda, arkadaşlık yolunda faydamiz dokunsun.

özür-sözleriBilirsin bir karıncayı bile incitmem, Senide kırıp, incitmek istemedim. İnanki istemeden oldu canım. Çok özür dilerim senden. Benim eşekliğim 🙁

Özür dilerim kalbim seni saçma sapan bir sevgiye mahkum ettiğim için…

Lütfen beni affet, Seviyom seni Saffet 🙁

Lütfen beni affet, sen benim cennetimsin. Sensiz beni cehennemde koyma. Çok ama çok özür dilerim.

Güzel gül yüzünü soldurduğum için çok ama çok pişmanım, Beni affedebilecekmisin özür dilerim ömrüm…

Biliyorum hata bende, Yaptığım af edilecek bişi değil ama sana yalvarıyorum. Ne olursun ben affet.!

Bir önceki yazımız olan Nefret Sözleri ile Nefret Mesajları 2015 başlıklı makalemizde Nefret Mesajları, Nefret Sözleri ve nefret sözleri resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle