Diriliş Ertuğrul Gazi Resimleri

“Diriliş” Ertuğrul Gazi dizisindeki başrol oyuncusu Ertuğrul Gazi‘yi canlandıran oyuncuyu bilmeyen yoktur galiba 623 yıllık saltanatın temelini atan Ertuğrul Gazi rolünde Engin Altan Düzyatan oynamaktadır.
Kısa bilgiler verelim Engin Altan Düzyatan için 1979 doğumludur. Doğum yeri İzmir’dir. Genç oyuncunu çok sayida bayan hayranları vardir fakat bu dizideki rolü ile erkek hayranlarıda artmiştir dizideki karakter gereği Ertuğrul Gazi olmak her oyuncaya nasip olmaz diyebiliriz. Bizde siz hayranlarına özel Engin Altan Düzyatan‘ın Ertuğrul Gazi dizisindeki resimlerini internet üzerinden en iyilerini toplayarak sizler için yayinlayılım istedik şimdide güzel bloglamalar dileriz.


Resimler internetten alıntıdır.

Bir önceki yazımız olan Tunceli sohbet chat Sitesi başlıklı makalemizde chat Sitesi, tunceli arkadaşlar ara bul semt ve tunceli çet yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle