İvana Sert Resimleri

İvana Sert 1.66 boylarında 1979 doğumlu Sırp-türk olarak televizyon ekranlarında boy göstermektedir. Herkesin beğenip izlerdiği ve TV8 de İşte benim stlim yarişmasinda jürilik yapmaktadir orada herkesin bildiği üzere giydiği cesaret gerekteren dekolteli elbiseler ile bazen magazin haberlerinde ve gazetelerde manşet olmuştur diyebiliriz. İşte benim stilim yarişmasinda yarişmacilar ile arasinda geçen bazi tartişmalar bile gazetelerde yer bulmuştur gündem olarak geçmiştir. İvana Sert’in bir çok hayran kitlesi var diyebiliriz erkekler, bayanlar daha çok diyebiliriz bayanların en çok fiziğine duyduğu hayranliği biliyoruz. İvana Sert hakkında sizlere bilgiler verelim istedik şimdi sizlere resimlerini hayranlarına hitaben internet üzerinden seçip sizler için paylaşiyoruz iyi blog gezmeler.

Bir önceki yazımız olan Tunceli sohbet chat Sitesi başlıklı makalemizde chat Sitesi, tunceli arkadaşlar ara bul semt ve tunceli çet yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle