Bilgi

Jenerik Domain

17 Temmuz 2018
Jenerik domain de çıkabilir mi desem Yoksa b*kta çıkabilir 🙂

Resim internetten alıntıdır.

Jenerik Domain isim nedir ?

Domain ismi niye bu kadar önemlidir diye araştırmalar yapınca birçok kişinin dediği yazılarında akılda kalıcı olması deniyor. Genel olarak birçok ünlü site üzerinde baz alırsak mynet.com sitesini bilmeyen insan varmıdır yokmudur bilemeyiz ama ülke genelinde her insan bu siteye girer ve muhakkak yapacaği şeyleri vardır. En azında okey oynamaya girenleri görmek mümkün yakınlardaki insanları. İsim olarak bakarsak Mynet okunuşu maynet diyerek aramalar vardır google üzerinden bakılınca demek oluyor ki isim olması gerektiği konular üzerinde devam ediyor ise insanların ihtiyacina hitap ediyor ise bu konuda jenerik isim önemli denilebilir. Yemek sitelerine bakarsak satış olarak hizmet veren yemeksemeti sitesi ve birçok siteler herkese internet üzerinden isim ve seçtiği kulvar üzerine hizmet veriyorlar diyebiliriz.
Sonuç olarak isim ne olursa olsun bize göre jenerik menerik isimlerine girmeden bu site mite sevdalarına hiç girmeyin kazanç mazanç işleri fasa fiso yapacaksanız zevkinize göre domainler alıp stres atmak için herşeyi yapın bakarsanız oradan bişiler ile güzel bir yola girebilir yeni bir nedir.com sitesi olabilirsiniz. Piyasa yapacak işler için çok kişi ekip lazım tek başiniza iseniz biraz internet üzerinden para kazanma işini düşünün bize göre tek olmak bir işte engeller karşiniza çıkabilir karşiniza şimdiden bu makalemize okumaya gelecekler için yararlı bir yazımız olmuştur bakalım küfür iyi güzel mesajlar alabilecekmiyiz.

Blog ve sohbet sitesi olabiliriz ama bilgiler herkese fayda eder sizlerinde bilgileri var ise paylaşiriz iyi makale okumalar.

No Comments

Leave a Reply